ІІІ засідання Ради ОСС пЗВО — тренінг з проектного менеджменту

ІІІ засідання Ради органів студентського самоврядування переміщених закладів вищої освіти (тренінг з проектного менеджменту) проходило з  7-9 червня 2019 року у смт. Славське, Львівської області. Засідання розпочалося з вітального слова координатора проекту Едуарда Романченка, Голови Ради ОСС пЗВО Ганни Какауліної, відбулося представлення тренерів: Дем’яна Петрика та Юлії Піскорської.

Учасники працювали відповідно до порядку денного даного засідання. Відбувся пітчинг проектів-ідей, які студенти заздалегідь готували до даного засідання та нарешті мали можливість сьогодні їх презентувати. Потім відбулося голосування за більш реальні ідеї проектів, які б можливо було доопрацювати та подати на фінансування на різні програми з метою реалізації від імені Ради органів студентського самоврядування переміщених ЗВО. Учасники дізналися, що таке проект? Які є проектні цикли? Що таке проектний менеджмент? Дерево проблем, поняття з проектного менеджменту, визначення проблематики проекту. Ввечері учасники мали можливість переглянути фільм “11 друзів Оушена” з практичних розбором проектного циклу.

День 2 розпочався з поняття визначення мети проектів за методикою SMARTED, складання календаря майбутніх проектів, бюджет проектів, пошук ресурсів для втілення проектів, медійне оформлення проектів, як презентувати свою ідею.


Третій день розпочався з роботи в проектних групах, учасники заповнювали зразки грантової заявки, дізналися про можливості для фінансування проектів (презентація грантових програм). По закінченню третього дня всі учасники презентували доопрацьовані ними проекти, було отримано зворотній зв’язок від учасників. Тепер учасники повинні до кінця доопрацювати свої проекти та можливістю їх подальшого втілення та реалізації.

Більше фото тут

Даний проект став можливим за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *