Тренінг «Базові навички медіації» у рамках проекту «Створення університетських центрів медіації» для студентів ЛНУ та СНУ

Тренінг «Базові навички медіації» у рамках проекту «Створення університетських центрів медіації» для студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проходить проходив у м. Святогірськ з 15-17 березня 2019 року.

 
Метою даного проекту є створення центрів медіації у чотирьох переміщених закладах вищої освіти України, розвиток навичок медіації у студентів, які будуть долучені до відкриття та роботу центрів безпосередньо у університетах-учасниках.
Проект передбачає навчання учасників в межах двох модулів.

 

Цей тренінг із базових навичок медіації — це триденний тренінг з розуміння базових методів організації й проведення діалогових процесів.

 

Після цього тренінгу, протягом місяця, учасники розроблятимуть дизайн процесу вирішення конфліктів у своїх ЗВО та визначать найпроблемніші елементи цього процесу. Результати їх роботи будуть презентовані під час другого тренінгу, який пройде вже незабаром у квітні місяці.
Даний проект став можливим за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *