ІІ тренінг у рамках проекту «Створення університетських центрів медіації»

З 1 по 3 березня 2019 у м. Київ (Пуща Водиця) пройшов ІІ триденний тренінг з удосконалення навичок медіації у рамках проекту «Створення університетських центрів медіації» для студентів Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського та Луганського національного аграрного університету.

 

Даний тренінг був необхідним для обміну результатів самостійної роботи над дизайном процесу вирішення конфліктів і для покращення навичок у ключових сферах діяльності.

 

 

За час проведення ІІ тренінгів у рамках проекту учасники оволоділи знаннями та навичками конструктивного вирішення конфлікту; ознайомилися із психологічними особливостями поведінки під час конфлікту; навчилися опановувати власні емоції, емоції співрозмовника та ефективно спілкуватись; навчилися визначати власну стратегію поведінки у конфлікті, а також скеровувати розмову, переговори і навіть сварки у конструктивне русло; навчилися визначати стратегію співрозмовника; навчилися відрізняти позиції, інтереси людини від її глибинних потреб та працювати саме з останніми; отримали цінний досвід ведення переговорів та фасилітації обговорень; навчилися знаходити оптимальне рішення у будь-якій конфліктній ситуації.

 
Черговим етапом для студентів-учасників буде написання Програми запуску та розвитку Центрів медіації у своїх університетах.

Більше фото тут
Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *