Ми увійшли в ТОП-100 соціальних проектів за версією Social Project Awards

Шановні друзі! 26 січня виповнилось 3 роки з моменту створення Ради ректорів вищих навчальних закладів, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції. Відповідний наказ № 50 було розміщено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України 26 січня 2016 року.

Рада ректорів вищих навчальних закладів, які переміщені із зони проведення антитерористичної операції – тимчасовий консультативно-дорадчий орган, що створено з метою захисту прав учасників освітнього процесу з урахуванням складної гуманітарної, політичної та соціально-економічної ситуації, яка склалась на окремих територіях Донецької та Луганської областей, та особливих умов діяльності таких вищих навчальних закладів.


За цей час була зроблена велика робота направлена на захист та розвиток переміщених закладів вищої освіти. Як результат визнання ефективності діяльності Ради ректорів секретаріат отримав диплом від організаторів конкурсу Social Project Awards, який засвідчує, що проект Рада ректорів переміщених ВНЗ (забезпечення діяльності секретаріату) увійшов до топ 100 кращих соціальних проектів України у 2018 році.


Ми висловлюємо подяку усім хто підтримав наш проект і всім хто долучився до створення та діяльності Ради ректорів переміщених ЗВО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *