Інтеграція можлива!

26 квітня на базі Центру державної служби зайнятості науковці, працівники ВНЗ та представники громадських організацій обговорили питання інтеграції ВПО на ринку праці України.

Захід було організовано з метою адаптації внутрішньо переміщених осіб шляхом пошуку дієвих інструментів залучення переміщених осіб до соціальної та трудової активності.

В ході обговорення учасники обмінювалися практичним досвідом позитивного залучення переміщених осіб до розвитку місцевих територіальних громад. Представники регіональних Центрів зайнятості презентували розроблену систему адаптаційних та мотиваційних механізмів для обласних осередків. На прикладі Харківської та Дніпропетровської областей було презентовано напрацювання Служби зайнятості по роботі з ВПО.

Окремо розглядалися питання освітньо-наукової діяльності переміщених ВНЗ та науково-дослідних установ. З доповіддю про досвід і проблеми переміщених ВНЗ виступив Голова Координаційного центру переміщених ВНЗ – Alex Kulga. Було наголошено увагу на важливості та необхідності продовження підготовчої роботи з молоддю та майбутніми фахівцями, презентовано результати законотворчої та суспільної роботи для полегшення адаптації абітурієнтів та студентів з тимчасово окупованих територій. «Також важливим є не лише швидке впровадження змін, а й робота над забезпеченням їх сталості. Саме тому Координаційний центр переміщених ВНЗ спільно з Democracy Study Centre at GPUS проводять дослідження Е-освіти у переміщених ВНЗ. Цього місяця ми підписали угоду з компанією “Антиплагіат” стосовно впровадження систем моніторингу якості освіти «Unplag» — зазначив Олександр Олександрович.

Дякуємо всім учасникам дискусії та продовжуємо працювати над створенням дружнього середовища для інтеграції внутрішньо переміщених осіб у робочі та суспільні процеси!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *