Зелені експедиції

ЗЕЛЕНІ ЕКСПЕДИЦІЇ

null

ЗЕЛЕНІ ЕКСПЕДИЦІЇ регіонами України – подорожі регіонами України з метою ознайомлення з об’єктами зеленого виробництва та генерації, а також найкращими енергоефективними та сталими практиками.

Протягом турів відбуваються зустрічі з: представниками влади та бізнесу, громадою, асоціаціями об’єднаних громад, студентами, просвітою.

Метою експедицій є ознайомлення зі станом енергетики, економіки та екології в регіонах, задля пошуку проблем в цих галузях та шляхів їх вирішення. До команди проекту крім народних депутатів з МФО «Зелена енергія змін» входять експерти, дослідники, науковці, представники громадських організацій (серед яких і члени ГО CISID), тематичні журналісти.

Перша експедиція протягом чотирьох днів охопила Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області. Експедиція відвідала об’єкти енергетичної інфраструктури, підприємства теплової, сонячної, вітрової та гідрогенерації. Також відбулись зустрічі з представниками місцевого самоврядування та місцевими активістами.

Друга поїздка відбулась до Волинської, Рівненської та Хмельницької областей і тривала два дні. Команда ознайомилась з роботою ОСББ, місцевими практиками з запровадження енергоефективності, відвідала підприємства генерації та оглянула котельні на біо-паливі.